| BlueDreamsss a întrebat:

Hey TPU...erau acum vreo 3-4 ani niste desene pe minimax cu o fata cu pistrui si ea era roscata si avea o prietena diana parca o chema si pe ea parca ann sau anne nu mai stiu... daca stie cineva spuneti-mi si mie va rog

Răspuns Câştigător
| mihaMGB a răspuns:

Anne de la Greengables din cate imi aminteschappy este si film si carte despre povestea lui Annehappym-i le amintesc perfect foarte frumoasehappy

4 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Mars la alta categorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desene la Dragoste si sex? Intrebarea va fi mutata la cea coresunzatoare.

| Deea1111 a răspuns:

Pai eara despre o fata care statea la niste batranei o chema anne shirley. Funda?

| BlueDreamsss explică (pentru Deea1111):

Nu este cea care mi-ai spus tu este anne green gables