| THANDRADA a întrebat:

Imi puteti spune cateva seriale cu vampiri si varcolaci, dar care sa contina si o poveste de dragoste. Dau funda la cele mai multe

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

TVD,The Originals, True Blood, Hemlock Grove, Lost Girl, Bitten (2013),Shadowhunters: The Mortal Instruments, The Gates, Teen Wolf

| Victoria18 a răspuns:

Bona mea e un vampir.

| Cătălina1115 a răspuns:

Cele mai populare sunt The Originals, The vampire diares, Teen wolf
Iar daca vrei si alte seriale fantastice si mai putin fantastice, dar bune, uite
RIVERDALE, 13RW(13 REASON WHY), NOWHERE BOYS, care e genial.

| AnaMaria2005love a răspuns:

Teen Wolf TREBUIE sa il urmaresti! e genial!