| Pitbullllll a întrebat:

imi puteti spune si mie un serial gen iubiri secrete? Cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| Withoutanonim a răspuns:

The vampire diaries....nu este cum pare la inceput, uita-te si o sa vezi ca nu o sa regreti ca te-ai uitat! Eu plangeam aproape la fiecare episod! Funda?

| Pitbullllll explică (pentru Withoutanonim):

Eu nu vreau un serial la care sa plang vreau un serial cum este iubiri secrete adica cu actiune, de exemplu cum ar fi cu ceva impuscaturi dar da si cu o poveste de dragoste si daca se poate sa fie in romana iar daca nu in orice alta limba dar sa pot sa il gasesc pe net tradus

| Withoutanonim a răspuns (pentru Pitbullllll):

Si in acest fipm este multa actiune si are o poveste de dragoste minunata! Si il gasesti foarte usor pe net tradus in limba romana.

| Pitbullllll explică (pentru Withoutanonim):

Am mai vazut acest film se uita si un prieten de al meu dar nu stiu de ce pur si simplu nu imi place