| sofymadd a întrebat:

in timp ce priveam noul serial RIVERDALE me-am adus aminte ca la kidsco (daca mai tine minte cineva de el) a fost difiuzat un desen animat care tot se desfasura in Riverdale.Era vorba despre un om al pesterii care seamana cu jughead si lui Betty ii placea de el. Cien tine minte cum se numea?

1 răspuns:
| clicksud a răspuns:

Urmăriți cel mai popular și plăcut seriale Episodul complet zilnic pe Clicksud. Oferim telespectatorilor noștri toate cele mai recente seriale pe care le veți putea urmări în timpul liber. Oamenii adoră să se uite la emisiunile și reluările TV preferate în timpul lor liber. Acum urmăriți și bucurați-vă de seriale online în hd cu subtitrare în engleză. https://romaseriale.com/