| YourQueen20 a întrebat:

În ultimul timp ador să mă uit la filme si seriale gen science-fiction, cu vampiri, persoane cu puteri supranaturale, cum ar fi : Vampire Diaries sau Whitches of East End, She Wolf, etc...Și as vrea sa-mi spuneți mai multe de genul ăsta...pls!

7 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Uite un link ajutator https://www.cinemagia.ro/......anaturale/
Si cateva pe care eu le-am incercat/vazut
Teen Wolf
Buffy the Vampire Slayer
Supernatural
The Originals
True Blood(cu vampiri)
Secret Circle(foarte frumos, putine episoade)
Salem (cu vrajitoare )
Being Human
http://www.cinemarx.ro/seriale-tv/fantezie/pagina-2/ alt link.cau
FundA?

| faramatania a răspuns:

TO,True Blood,Midnight, Texas,From Dusk Till Dawn: The Series,Supernatural, Valemont (miniserie),Hemlock Grove,The Gates,Shadowhunters: The Mortal Instruments,The Shannara Chronicles,The Magicians, Damien,Stranger Things,The OA,Beyond, The Tomorrow People, Star-Crossed, Believe, Wynonna Earp

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Lucifer
Grimm
Midnight Texas
Preacher
The Shannara Chronicles
True Blood
The Magicians
American Gods

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Supernatural
The originals
Teen Wolf
Lucifer
Grimm
Games of Thrones
The Shannara Chronicles

| gabrielaaaa27ly a răspuns:

Teen Wolf, Lucifer

| AnaAncuta26 a răspuns:

Teen Wolf, The Originals, Shadowhunters, Supernatural, Damien, iZombie. Sper ca te-am ajutat happy

| Millie2000 a răspuns:

Teen wolf
True blood
Lucifer