| Adri12Delena a întrebat:

Întrebare pentru fanii The Vampire Diaries: Cu cineva ați prefera sa rămână Elena (Damon, Stefan sau altulaltul)? De ce?
Dau funda celui mai drăguț răspuns

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cu Damon pentru ca o iubeste cel mai mult si ar face orice pentru ea.

| SabinaQueen a răspuns:

Pai Elena nici nu mai apare in sezonul 7.
Dar sincer, as prefera sa ramana cu Damon!
Inainte voiam sa ramana cu Stefan pentru ca in primele sezoane nu-mi placea de Damon! Acum iubesc totul la el si se vede ca o iubeste! Mare pacat ca nu mai apare Elena in sezonul asta!

| FunkeyFresh a răspuns:

Cu Damon, fiind are un nume diabolic!

| AlexandraIoana74 a răspuns:

Cu Damon, si din cate am auzit, asa o sa fie. Am inteles ca Nina se va intoarce pentru finalul serialului, iar ea si Damon o sa ramana impreuna.