| Bondrack a întrebat:

Hey TPU!

Ma chinui de vreo 2 saptamani sa-mi amintesc cum se numea un serial de desene animate. Adica nu era desen... erau oameni adevarati dar serialul il dadea pe un program de desene animate (CartoonNetwork parca).

Acum sa va zic ce-mi amintesc din serialul respectiv. Era cu extraterestrii, cu o femeie cam de 30-40 ani care avea in pod un calculator mare si inteligent care vorbea, mai era o fata si 2 baieti personaje principale. Pe unul dintre baieti il chema Luke parca.

Răspuns Câştigător
| DaCumSaNu a răspuns:

The Sarah Jane Adventures se numeste. ^-^