| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,mai am o problema.
Inainte obisnuiam sa ma uit la ID (Investigation Discovery) si am observat ca nu mai aveam TLC (asta nu stiu de la ce vine) asa ca am cautat programul TLC, l-am gasit si l-am salvat. Dupa ceva timp am observat ca nu mai era TLC dar nu prea conta ca aveam ID.Acum am TLC, dar nu mai am ID.L-am cautat de 2 ori si nu l-am gasit.Ce s-a intamplat cu ID, cum pot sa-l "recuperez"?

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Daca esti abonat la RDS, atunci e normal sa nu-l mai ai pentru ca multe programe au scos din grila printre care si ID.

TLC =Tender Loving Care

happy

4 răspunsuri:
| cammm a răspuns:

Uite-l aici dar foloseste doar Internet explorer http://linktvonline.com/home/36-tvonline/371-Discovery%20Investigation

:)

| anonim_4396 explică (pentru cammm):

Vreau sa rezolv problema Tv-ului.Ca pe net stiam si eu sa caut.happy
Mersi oricum.winking

| anonim_4396 explică (pentru cammm):

Mersi pentru informatie, deci cautam degeabalaughing.

| cammm a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere big grin

| cammm a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti abonat la RDS, atunci e normal sa nu-l mai ai pentru ca multe programe au scos din grila printre care si ID.

TLC =Tender Loving Care

happy