| STEFY296 a întrebat:

Hey TPU!

Mai de mult am vazut un film cu o familie formata din mama, tata si doi baieti.In film se credea ca baiatul mai mic era posedat.Crucile se intorceu invers in casa. Daca imi aduc bine aminte era si un cimitir cu cruci care erau invers.La un moment dat baietii s-au certat iar baiatul mai mare a castigat cearta iar cel mic s-a suparat, la scurt timp baiatul mai mare a fost mancat de hiene si i s-a mai gasit doar unul dintre ochi. Dupa aceea s-a aflat ca femeia era cea posedata.Asta e tot ce imi aduc aminte. Daca stiti numele filmului va rog sa imi raspundeti.

MULTUMESC.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Exorcist: The Beginning

| teo530 a răspuns:

Cred că Exorcistul.
Daca era într-un sat de indieni și era un preot cel care voia să o exorcizeze pe femeia posedata cu inca un ajutor pe care femeia posedata la ucis, atunci cred că sigur este Exorcistul.(dar nu știu sigur care 1, 2sau 3 dar cred că 1)