| TheHobbitHere a întrebat:

nu imi amintesc ce film am vazut inainte
Era : o fata care era intr-o masina (noaptea) si s-a blocat intr-o padure, iar dupa o fata mai urata vroia sa o omoare ( la sfarsit criminala a reusit sa ajunga in masina dar fata din masina, a luat un creion, sau ce era si i-a infipt in ochi. la sfarsit ea o calca cu masina, iar un om vine sa vada ce s-a intamplat cu ea, iar dupa ea misca din degete )
E ceva gen autostopistul dar m-am uitat la trailer dar sfarsitul nu este asa...
Ce film e?
Funda

4 răspunsuri:
| Rinzescu_Aurelian_1990 a răspuns:

Cred ca vb de autopsia! e film de groaza!?

| nananaan a răspuns (pentru Rinzescu_Aurelian_1990):

''o fata care era intr-o masina (noaptea) si s-a blocat intr-o padure, iar dupa o fata mai urata vroia sa o omoare ( la sfarsit criminala a reusit sa ajunga in masina dar fata din masina, a luat un creion, sau ce era si i-a infipt in ochi. la sfarsit ea o calca cu masina, iar un om vine sa vada ce s-a intamplat cu ea, iar dupa ea misca din degete )'' dar tu prin asta intelegi ca e de dragoste? happy

| TheHobbitHere explică (pentru Rinzescu_Aurelian_1990):

Da, e un thriller - horror

| TheHobbitHere explică (pentru nananaan):

Nu! -_-