| TheHobbitHere a întrebat:

nu imi amintesc ce film am vazut inainte

Era : o fata care era intr-o masina (noaptea) si s-a blocat intr-o padure, iar dupa o fata mai urata vroia sa o omoare ( la sfarsit criminala a reusit sa ajunga in masina dar fata din masina, a luat un creion, sau ce era si i-a infipt in ochi. la sfarsit ea o calca cu masina, iar un om vine sa vada ce s-a intamplat cu ea, iar dupa ea misca din degete )

Ce film e?

Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acciza la carburant, si fata aia era Victoraș, Ponta, ea a luat un creion si la infipt in ochi lui Crin supranumit Căcărău, iar omul care vine să vadă ce s a intimplat cu ea era nimeni altul decît Banciu, da prieteni, el misca din degete ziarele din Vietnam, uoleu fratilor ce tabloide au ăstia domnu Tolontan, asta presă da?

| TheHobbitHere explică (pentru anonim_4396):

O.O nu am inteles nimic. -_-"