| RedCookyeeee a întrebat:

Pareri "Human Centipede".

Răspuns Câştigător
| contαbαndonαt a răspuns:

Nu e horror, nici macar in genul gore nu se poate situa, e doar o alta puscarie de film care vrea sa socheze.O mizerie fara nimic nou si interesant.
Nu pot spune ca a fost un film bolnav, altfel ar fi fost cat de cat interesant, dar nici macar atat.Doar un alt film de duzina.
Daca vrei gore adevarat, iti recomand sa nu, asta-i o rusine adusa la adresa gore-ului, un esec.

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

A fost oribil, iar regizorul ala are o minte atat de bolnava, incat a declarat ca The Human Centipede 3 va face cea de-a doua parte sa arate ca un film disney.
http://filme.metropotam.ro/......924638452/

| Ronnix a răspuns:

Nu este un soc clasic, dar cu toate astea iti trezeste ganduri ciudate gen... "Eu unde m-as situa: in fata, in mijloc sau in spate?"

| faramatania a răspuns:

No comment.

| vodami92 a răspuns:

Urat film! facut prin 2009! iar prin 2012 cei de la south parca au facut parca un remake dupa asta! punandu-i pe parintii lui kyle broflovski si pe el! unul in fata! unul la mijloc! unul in spate! acolo nu s-a intamplat ca in film! in sensul ca kyle broflovski a acceptat update-urile celor de la itunes! era chipurile noul experiment al lui steve jobs! in filmul din 2009 insa! era un doctor nebun sonat sau ticnit! care a vazut acest tip de experiment folosit initial la niste caini care stateau in acest fel! si i-a venit ideea sa incerce asa ceva dar pe oameni! un experiment de tipul sado maso! ce sa ii faci asa sunt americanii le plac ciudateniile tampeniile prostiile si mai ales idioteniile! si filme din astea au mai facut ciudate asa! decoys 1 din 2004 sau decoys 2 din 2007! a mai fost si constantine din 2005 la fel! ce sa ii faci industria filmelor americane nu e asa cum ar trebui sa fie! dar asa inteleg ei probabil genul asta de filme horror thriller etc!

| Anonim693 a răspuns:

Este un film, pur si simplu scarbos... un film bolnav.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Plictisitor.

| Robert_Nicula_1994 a răspuns:

Poti sa-l vezi(asta daca nu ai facut-o deja) pentru ca se prezinta ca un material cinematografic inedit si pentru ca te ajuta sa-ti creezi o perspectiva mai ampla asupra filmelor horror.Insa,daca nu esti un cinefil axat pe genul horror, poti sa-l treci cu vederea.