| Timee೩ a întrebat:

kiss. Prietena mea vine la mine astazi. Vrem sa ne uitam la un film. Ce film ne recomandati? Sau ce filme ne recomandati? Filmele sa fie comedi sau horror. Fundaa pentru cele mai bune love struck

Răspuns Câştigător
| Raluuuuu a răspuns:

Drag me to hell
Masters of horror
Wolk lake
Dead set
Night gallery
Vampire Suck
my sister is a wolf
Footloose
Monte Carlo
27 Dresses
Mr. Popper'pinguins
Shameless
Take me home

7 răspunsuri:
| M a răspuns:

Un film cat de cat horror : Never cry werewolf sau Mirrors 1, 2 sunt suuuper love struck
ca si comedii laughing Runaway vacantion e suuper, mori de ras.
vizionare placuta!

| FoarteLetargic a răspuns:

House of wax
All the boys love Mandy Lane
The girl next door
Norbit
Beverly Hills ninja
Numai bine!

| Zippy a răspuns:

Va puteti uita la American Pie(comedii cu adolescenti, sunt 8 parti parca), iar horror mie mi-a placut un caz de exorcizarewinking

| RFP a răspuns:

1.Legally Blondes
2. Just go with it
3.Hangover 1,2

| Denidenise22 a răspuns:

Poi`.poti sa te uiti la "House of wax"...sau "Kuchisake onna"... Sper ca te-am ajutat.

| Andre_5914 a răspuns:

Love at first hiccup e de dragoste cu adolescenti, superb film

| danamyca a răspuns:

De ce nu mergeti la cinema la Harry Potter ultima parte :X:X:X E MARFA!