| ALLLeXaNDRaALLE a întrebat:

Recent am vazut un film dar s-a intrerupt si nici nu stiu cum se numeste. Sa va povestesc inceputul. Parea interesant si chiar vreau sa-l vad. Poate ii stie cineva numele.
La inceput cineva povestea si a inceput. Era o fata bogata care a venit in vacanta cu familia intr-un oras mai putin cunoscut. Acolo era un baiat mai putin bogat care se indragosteste de fata dar ea nici nu voia sa auda de el. La un moment dat urca pe o roata mare ca la carnaval si el o amneinta intr-un fel ca daca nu iese cu el se arunca de pe roata asa ca a acceptat. Dupa intalnirea lor si ea s-a indragostit de el si de acolo s-a intrerupt.
Ideea e ca totul s-a petrecut prea repede si vreau sa vad ce se intampla apoi pentru ca totul era dintr-o data prea roz.
Cred ca e un film vechi dar daca il stie cineva...
P.S. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| dinhoo a răspuns:

The Notebook (2004)

2 răspunsuri:
| ALLLeXaNDRaALLE explică:

Ah. Si am uitat sa precizez ca cei doi se numeau Allie si Noel
rolling on the floor)

| faramatania a răspuns (pentru ALLLeXaNDRaALLE):

The Notebook (2004 - personajele sunt Allie și Noah )