| nexus9710 a întrebat:

stie cineva niste filme dupa legende urbane? gen bloody mary?

Răspuns Câştigător
| AnnLy a răspuns:

Silent Hill

2 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Candy Man.

| Aandr33a a răspuns:

Ce zici de Sinister? Mie mi s-a parut foarte tare cu toate ca nu sunt adepta filmelor de groaza...Se bazeaza tot pe un fel de legenda, pentru ca e un om care se muta intr-o casa si gaseste niste filme pe care le vizioneaza si afla ca toate familiie care au locuit in casa aia au fost omorate si el vrea sa stie de catre cine si cum...e super, sper sa-ti placa daca nu l-ai vazut deja big grin. Funda? happy