| Blayan18 a întrebat:

Hey,TPU, voiam sa va intreb ceva legat de Naruto.Ce parere aveti despre plecarea lui Sasuke din sat, stiu ca e veche faza, din 2005, dar va intreb asa, adica totusi formau o echipa, erau uniti erau ca o familie, dar el dupa cum a si zis in episodul 109 din prima serie,, Eu urmez o cale diferita". Si pe el il durea in C*R de Naruto, si el ca un prost se implora de Raikage sa nu il asasineze, ca era ninja fugar, indura atat de mult pentru el, si lui nici nu ii pasa, efectiv dadea cu piciorul prieteniei lor.
Faza e ca atunci cand s-au batut la valea sfarsitului in prima serie, a zis ca el e cel mai bun prieten pe care il are!
Vreau sa spuneti ce credeti.Fi-ti deschisi!
Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Robert_Robert_1998 a răspuns:

Eu cred ca sasuke era un ninja singuratic (politist in umbra al satului frunzei) si cred ca el s-a intors doar pentru naruto in sat