| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

vreau si eu filme cu subtitrare in engleza (traducere sa fie in engleza)\ sau site

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Traducerea lor e in lb romana

| octav005 a răspuns:

Yify torents il cauti pe google. gasesti filme.

| tpuuser999 a răspuns:

Daca folosesti BSPlayer say SMPlayer, acestea au optiunea de a descarca automat subtitrarea de pe opensubtitles.org, in ce limba doresti (daca este disponibila acolo). SMPlayer este un pic mai greu de folosit, dar este mai bun si gratuit.

Urmatorul site are filme cu subtitrare in engleza (poti cauta filme pe el): http://putlockers.ch/

| tudor565 a răspuns:

Cea mai usoara metoda e sa descarci filmul si sa cauti subtitrarea in engleză.