| LetsLoseControl a întrebat:

Hey TPU
vreau un film horror care sa fie bazat pe fapte reale!
nu paranormal activity le am vazut pe toate!
care sa te faca sa dormi cu lumina aprinsa, sa nu mai iesi din camera! ceva grav rau de tot
!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,masacrul din texas,,

| DNSK a răspuns:

Http://www.dvideo.ro/......uite-2009/

cica-i smecher smecher filmul. trebuie sa fie 2..asta si inca 1..nu stiu exact cum se numeste cel de-al 2 lea. celalalt e cu extraterestrii, rapiri, etc. toate reale. spor la uitat:))

| AlexBlack a răspuns:

Resindent Evil (Toate partile), Saw (toate partile) The Exorcist (1 si 2) Chucky (Toate partile) REC, The Unborn, Martyrs, The Exorcism of Emily Rose, The grudge, 28 Days Late. FUNDA!