| Kitty_7799 a întrebat:

Hey :* Ziceti-mi si mie filme romantice la care sa plang.batting eyelashes
Multumesc :* Funda >big grin

Răspuns Câştigător
| annonnimus a răspuns:

Charlie St Cloud
The Notebook
A Walk to remember
My sister keeper (este vorba despre o alt fel de dragoste dar foarte frumos eu l-am vazut de 3 ori si am plans incontinuu)
One tree hill (este serial are 8 sezoane al9-lea si ultimul apare in primavara 2012 si este vorba despre 2 frati care au acelasi tata, unul din ei este cel pe care tatal il recunoaste si care traiesc ca o familie, este vedeta liceului are o iubita frumoasa iar la un moment dat ajunge sa se lupte cu fratele lui care traia separat pentru ea si pentru locul din echipa de basket, amandoi vor fata si locul din echipa dar la un moment dat dupa multe momente grele ajung oare cum sa se inteleaga si sa aiba niste povesti de dragoste cu fetele pe care le iubesc foarte frumoase. In fiecare episod din fiecare sezon este ceva ce te emotioneaza si te face sa plangi. )

3 răspunsuri:
| Pământul a răspuns:

Five Hundred Days of Summer. Incearca sa plangi la asta.

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

American Pie, plangi.

.de raslaughing

| chevelle94 a răspuns:

50 First Dates (2004)
The Notebook (2004)
A Walk to Remember (2002)
Spanglish (2004)