| Devill666 a întrebat:

Hi. A vazut cineva filmul " The Fault In Our Stars "? Ce parere aveti? C:

3 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

E realizat binisor, doar ca pe mine m-a cam plictisit din cauza c-am citit cartea inainte si stiam ce va urma laughing

| faramatania a răspuns:

Un film bun bineînțeles, dar deja se poate spune că face parte dintr-o serie de filme.Altele înaintea lui,precum A Walk To Remember, Now Is Good, prezintă cam tot aceeași poveste, numai că aici, în acest film, comedia și drama se împletesc mult mai bine, iar din acest punct de vedere seamănă mult cu Love Story.