| parky23 a întrebat:

Hi TPU! Am o intrebare pentru fanii Gossip Girl si/sau The Vampires Diaries. care ma puteti ajuta: Stiti care e ordinea cartilor Gossip Girl si The Vampires Diaries? am gasit la librariein, orasul meu, dar nu cred ca sunt toate. si nu stiu care e ordinea lor. la Gossip Girl am gasit doar una si asj vrea sa stiu acte sunt, apoi la The Vampires Diaries am gasit una groasa ce ii are pe coperta pe actorii din serial si am mai gasit 3 da nu mai stiut titlurile dar nu eram asa groase si nu`i aveau pe ei pe coperta. Ma puteti ajuta? Funda! >Tnx!big grin<

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Gossip girl nu stiu, ca inca nu am ajuns la carti. Doar la serial.
La the vampire diaries, prima e trezirea, a 2-a lupta, a 3-a reuniunea. Si nu mai stiu. Oricum, sa stii ca nu se compara absolut cu filmul, sunt mult mai naspa. Plus ca e foarte diferit.
Sper ca te-am ajutat:d
Pa-pa!

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ptr Gossip nu te pot ajuta pentru ca nu am citit cartile, dar la The Vampire Diaries, le am pe toate.Trezirea,Lupta,Furia,Reuniunea si cea care ai vazut-o tu este volumul 5 Caderea Noptii, Infruntarea.

| Mihaela a răspuns:

Absolut deloc*laughing
multumesc de fundita!:d