| Agnesia a întrebat:

Hi, TPU! Cu vreo saptamana in urma am inceput sa privesc serialul дневники вампира si am ajuns la al 3 sezon a 9-a serie. Dar pe internet am vazut ca sunt mai multe decat 9 si n-o pot privi pe a 10-a. Si pe www.bing.com am cautat, si te www.google.ru am cautat. Am gasit, dar nici una nu e ceea ce trebuie? Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Acela este ultimul episod lansat în acest an.
Actorii și producătorii serialului au luat vacanță, însă următorul episod va apărea în data de 6 ianuarie 2012 și se va numi „The New Deal". Ai puțină răbdare.
Numai bine!

| Agnesia explică (pentru Diabolique):

Iti multumesc pentru noutate
chiar nu stiam

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A zecea serie di sezonul trei apare pe 6 ianuarie, daca il privesti in rusa iti pot recomanda un site: seasonvar.ru. Eu la fel il privesc in rusa, si mai privesc unele seriale de pe acest site.