| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! M-am uitat mai demult la un film pe PRO TV.Stiu doar ca era seara tarziu filmul, era interzis copiilor sub 15 ani si era ceva de genul(ce-mi aduc aminte dintr-o secventa straight face ). Erau cativa prieteni, 3-4,si erau ca fratii, se aveau foarte bine.Ei erau mai "badboys" si si-au gasit si ei prietene.Numai ca unul din ei, a inceput sa-si dea seama ca nu e bine ceea ce fac ei si ca trebuie sa se potoleasca.Erau o gasca de baieti,bine facuti,tatuaje,permis, masini alea alea etc si hoinareau prin orase.In afara de unul singur,toti ceilalti profitau de iubitele lor, iar unul se lauda ca prietena lui i-a daruit un motor Harley.Altul spunea ca i-a dat o masina si tot asa..Intr.o zi erau in fata blocului unde stateau ei si cand a venit baiatul asta care incepea sa devine baiat cuminte,ei radeau si faceau glume ca de obicei.(Nu le stiu nici numele straight face )Erau doar 2, iar el cand a trecut le-a zis ca nu e bine ce fac..etc.La care un prieten din cei 2 le-a zis ca i-a dat o boala prietenei sale si i-a spus dupa aceea ca ea a luat-o dupa closet.El l-a certat si au zis ca trebuie sa se potoleasca.Atat stiu din pacate sad Stie cineva va rog foarte muult, cum se numeste filmul? Va rog din suflet.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune luna, anul (perioada) în care l-ai vizionat. Și, dacă putem, te ajutăm.

| Anonymous10000 a răspuns (pentru floresdemayo):

Anul trecut in vara, prin Iulie big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonymous10000):

Ok, in doua zile iti dau răspunsul.

| Anonymous10000 a răspuns (pentru floresdemayo):

Gratie! :*

| floresdemayo a răspuns (pentru Anonymous10000):

Filme cu tineri, care s-au transmis în perioada mai-septembrie 2013, Pro tv, după ora 23.00
College (2008),The Brother Bloom (2008), Pride and Glory
(2008), High School High (1996), Boiler Room (2000)
Dacă nu e niciunul dintre acestea, înseamnă că l-ai vizionat pe un alt post. straight face

| Anonymous10000 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mersi mult.O sa ma uit sa vad care din ele e.Si iti dau funda! :* big grin