| flore45 a întrebat:

Poate cineva sa imi povesteasca ce s-a intamplat aseara in serialul Suleyman Magnificul?

Răspuns Câştigător
| beatrice9849 a răspuns:

Hatice a aflat ca Ibrahim o inseala si i-a pus ca vrea sa divorteze.
Nigar este inchisa intr-o camera de Hatice pana va naste si se va decide ce sa faca cu ea.
Sultanul o demite din funcie pe Mahidevram deoarece afla ca este datoare zarafului evreu printr0un complot pus la cale de Hurrem..Hurrem ajunge la conducerea haremului.Mustafa pleaca in sangeac.Asa numitul "imparat" nu este prins dar Ibrahim crede contrariul deoarece a fost pacalit si pus tap ispasitor fiul fostului mare-vizir.Cam asta e tot...