| anonim_4396 a întrebat:

Hitler s-a intors(2015) film.
Deci dragi cititori cati ati fi de acord sa invie Hitler si sa jumuleasca toti tiganii la pachet cu manelistii lor?
Aka sadhoti-Romania,Spania,Anglia,Italia),vanzatori de tigari la colt,scanalagii,alcoolisti, manelisti, si multe alte "calitati"

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca eu am dat startul intrebarilor legat de hitler,sa stii ca hitler si pe romanii i considera ca pe slavi, tiganii, evrei la fel untermenschen, asa ca eu nu as visa la invierea lui, poate antonescu da

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

De fapt: nu, Hitler nu ura chiar toate celelalte popoare. Pe britanici si americani isi propusese sa nu-i antreneze in razboi, avea respect pentru australieni, iar romanii, ca si italienii si japonezii, erau aliatii lui de nadejde.

| RAY a răspuns (pentru doctorandus):

Si slavi au fost. aliati lui pana cand au incalcam pactul

| doctorandus a răspuns (pentru RAY):

Da, n-am negat asta (pactul a fost incalcat de Hitler).

| RAY a răspuns (pentru doctorandus):

Hai sa il lasam pe hitler acolo unde este, din cauza lui au murit milioane de persoane plus ca a dus la daramarea germaniei si separarea ei in doua, si azi sunt diferente intre est si vest, banuiesc ca stii limba germana cat de cat incat sa intelegi un dok
https://www.youtube.com/watch?v=wuLeekVnkOs

| 393Dan a răspuns:

Daca ar reinvia, mai mult ca sigur ca va fi tratat ca pe un extraterstru, inchis prin niste subsoluri/laboratoare si studiat, experimentat asupra lui. Insa daca vorbesti de cineva asemanator lui, care sa vrea sa extermine toti tiganii, etc atunci oricum nu cred ca va merge in ziua de azi. Nimeni nu i-ar permite, statele UE si sua probabil vor interveni, sa protejeze drepturile omului ssmd, plus n-avem noi capabilitatile militare sa incepem razboi in europa rolling on the floor pentru ca avem viziuni diferite.

| MariaXDD a răspuns:

Daca Hitler ar invia, ar fi privit la fel ca i filmul "Hitler s-a intors", un actor care seamana cu el. Probabil ar face ce a facut si inainte: ar reintroduce nazismul si ar vrea sa extermine toti tiganii

| MariaXDD a răspuns (pentru MariaXDD):

Toti evreii pardon

| G2G a răspuns:

Altul care tine cu miscarile de dreapta. 60 de milioane de oameni au murit din cauza lui Hitler fiindca dorea el sa "purifice" Pamantul. Daca erai tu de etnie roma ti-ar placea ca el sa revina sa reia masacrul? Doar fiindca un om ne enerveaza sau nu ne place nu inseamna ca trebuie sa moara sau sa sufere. Suntem oameni cu totii in loc sa ne omoram mai bine am colabora sa creem o lume mai buna. Numai daca am gandi toti asa

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru G2G):

Am impresia ca iubesti tiganii. Iti spun ceva cu tiganii nu poti colabora sa creezi o lume mai buna. Astia sunt o natie spurcata la fel si musulmanii dar fiecare difera prin lucrurile negative pe care le fac. Evreii la fel pentru ca habar nu ai cat rau ne-au facut. Astea 3 natii nu merita sa traiasca si mai sunt si altele in aceasta lume. Mi-as dori ca un fan de-al lui hitler sa porneasca un razboi asupra lor si sa-i extermine. M-as inrola sa execut si eu. As dori sa fie executati toate ciorile din Romania si toti tradatorii de tara din guvern si nu numai

| RAY a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Ai dreptate man

| John4444 a răspuns:

Da, dar cu condiția ca, înainte ca Hitler să-i extermine pe țigani, să-i pună pe toți să-ți dea ție la mwie asta așa...ca să fii pe deplin satisfăcut.
Băi prostane, vezi-ți de viața ta și nu te mai gândi la holocausturi și genocide împotriva altor oameni...Sau măcar dacă tot vrei să-i anihilezi pe adevărații hoți, să începi cu cei care conduc România adică cu politicienii și parlamentarii, pentru că ăștia poartă toată vina pentru care alții au ajuns să fure prin străinătate...
N-am vrut să te jignesc, dar sper că te-ai trezit la realitate.