| IloveME a întrebat:

Hla TPU! am nevoie de ajutorul vostru!
Acum 2ani am vazut un film pe protv! nu am vazut inceputul,era vorba de un cuplu casatorit,care este secrestat de un necunoscut! ii punea sa faca chestii, daca nu fetita lor de 3 ani va muri! ca sa explic mai bine necunoscut N,femeia F si barbatul B,voi explica cateva faze amintinte!
N o pune pe F sa duca o scrisoare sefului B in care aceste ii explica toate ilegalitatiile facute in firma in toti ani lucrati!
Ajunsi la un hotel,N atinge femeia lui B in fata lui,asta moare de nervi!
N ii spune lui B ca stie ca are o aventura si ii cere sa se intalneasca cu ea pentru a rupe orice legatura extraconjugala!
Aceasta ii da intalnire,la o cabana in munti! ajuns B acolo vede numai fotografi cu aceasta si N,asa isi da seama ca acestia sunt casatoriti!
N il pune sa o omoare,dupa care ii da o replica foarte buna!
La terminarea filmului cand B crede ca toate s-au terminat,ajunsi acasa incep sa caute fetita,decid B sa o caute la planta de sus si ea ramana sa o caute la planta de jos! urcand scarile aude usa,se uita pe fereastra si vede dadaca iesind din casa, atunci isi da seama ca si F stie de relatia lui extraconjugala si era complicea lui N!
Am nevoie de numele acestui film! imi doresc foarte mult sa-l revad! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Scumpo, zi-mi măcar un actor atât dacă îți aduci aminte oricare nu contează rol principal secundar, un actor!

| IloveME explică (pentru Azre):

Pfff,stau foarte prost cu numele laughing
Oricum el joaca in multe filme, e faimos si stiu ca la hotel ea era imbracata intr-o rochita rosie foarte frumoasa si sexy!
Stiu ca dau foarte putine detalii, dar imi doresc foarte mult sa revad acest film si nu imi aduc aminte de foarte multe! pe cine am intrebat din jurul meu, toata lumea l-a vazut dar nimeni nu stie cum se jumeste dilmul!

| Azre a răspuns (pentru IloveME):

Zi-mi atunci dacă e cunoscut el în ce filme a mai jucat laughing măcar atât

| IloveME explică (pentru Azre):

Pffff!
Stau foarte prost cu retinerea numelui, indiferen pentru cine!
Vad filme Zilnic, dar uit imediat numele filmului!
Nu-i nimic, am incerca sa ma uit in lista de mai sus dar pana acum nu am gasit nimic, voi mai incerca odata! multumesc oricum!
Alte piste nu mai am!

| Azre a răspuns (pentru IloveME):

Îmi pare rău... dacă știam măcar un nume de actor sau măcar alt film în care a jucat, fie numele fie la fel secvențe dacă îți aduci aminte poate reușesc să-mi dau seama.
Gândește-te alt film în care ai vpzut unul din actori și vezi dacă poți povesti ceva despre el.

| IloveME explică (pentru Azre):

Ok voi cauta in lista de mai sus si cand voi gasi actorul iti voi da numele lui! mai mult de atat nu pot face laughing
Am imaginea fete-i in minte, atat a lui vat si a ei si a fetitei lor!

| Azre a răspuns (pentru IloveME):

Oki happy Dacă e ceva îmi spui.

| IloveME explică (pentru Azre):

:*

| IloveME explică (pentru Azre):

Http://www.imdb.com/title/tt1629757/
Cred ca este el, joaca si in acest film, este cel mai invarsta!

| IloveME explică (pentru Azre):

Chiar asta este, tocmai l-am gasit si eu! ti-l recomand!
Acum ar mai fi o problema, mi s-a sctricat laptopu si am un ipad, pe ce pagina as putea sa vad filmul online! o am pirateata dar programul descarca foarte greu!

Răspuns utilizator avertizat