| iulitutu a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=jyuQb7SawaU din ce film este?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din filmul "B.D. La munte si la mare" (1971), min 1:39:55
http://i.imgur.com/mYHvR6z.jpg
Din cauza regulamentului, nu îți pot oferi filmul integral, AICI, dar îl găsești cu o simplă căutare pe net, daca scrii exact așa: "Bd la munte si la mare film online", cauți minutul pe care ți l-am arătat în imaginea alăturată, și găsești secvența, pe care-o cauți.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Filmul se numeste Brigada Diversa si actorii sunt Jean Constantin, Puiu Calinescu, Dem Radulescu.