| perfectangel14 a întrebat:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch Cum se numeste acest film? :o3 Dau funda :*

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu e dintr-un film. E o filmare pentru albumul de debut, numit Khushnuma.
El e Suyyash Rai (actor, cântăreț), iar ea este Kishwar Merchant (actriță, model).
http://www.fuzionproductions.com/......tch-video/

| perfectangel14 explică (pentru floresdemayo):

Binepuppy dog eyes am crezut ca face parte aceea melodie dintr-un film. Multumesc oricum! :3

| Cozmynutz a răspuns:

Dar asta nu este un film ci un videoclip de muzica indiana big grin...