| SeeDifference a întrebat:

Imi amintesc doar o faza dintr-un film, stiu ca l-am vazut cand eram mai mic deci e destul de vechi probabil sub 2012. Era actiune-comedie cred. Si 2 se duc la o fabrica de droguri unde erau toti inarmati si parca unul dintre ei era politist si avea microfon si s-au certat "ca nu ar purta microfon niciodata cum sa il controleze" sau asa ceva. Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Imi admintesc eu filmul cred ca este vorba despre cel cu adam sandler si un negru
Bulletproof (1996)
https://www.imdb.com/title/tt0115783/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca acesta este filmul astept funda happy
Nu ai zis nimic ca albul isi impusca din greseala prietenul in cap, dar acesta nu moare.
E o comedie draguta, cu legatura dintre un politist si un infractor bine semi-infractor.

| SeeDifference explică (pentru Simpatic):

Daca nu imi mai aminteam nimic ce sa zic laughing

| Raven a răspuns:

Bulletproof (1996)
https://www.youtube.com/watch?v=yfzAGAQvsz8
și mai e o scenă asemănătoare în Corky Romano (2001)
https://www.youtube.com/watch?v=nidmVOLy0ZI

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa descriere ta... sunt cel putin 200 de filme cu sceneta asta in ea.
Mai cauat sa-tia duci aminte amanunte sau intreaba pe mama si tata, sau pe cei acre au vazut filmul cu tine, atunci.

| Bizon95 a răspuns:

Ce spui tu e generic la multe, MULTE filme
faptul ca ai scris 2012 nu ajuta cu nimic, nu am cum sa caut asta pe google asa ca singura solutie e sa dai mai multe detalii