| miss12 a întrebat:

Imi dati niste anime romantice dar nu exagerate!
dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, si nu o sa copiez o lista lunga de anime-uri tongue O sa iti zic unele cu mai putin romantism, nici chiar foarte multwinking:

Baka To Test To Shoukanjuu
Baka To Test To Shoukanjuu Ni!

Iti spun, nu are doar romance, este si cel mai amuzant anime din lumea asta pe care il stiu laughing Si iti zic ca am vazut peste 90% din toate existente pana acum happy Este si aparut nou, in 2012 sau 2013 cred, dar iti zic ca vei rade cu lacrimi la fiecare episod big grin Nu pare prea interesant din episodul 1, dar este super tare big grin Ai incredere! big grin Si in caz ca te referi la sa nu fie cu scene perverse (Adica cu 18+), ci cu romance, dar sa fie romantic din ala, mai romantic, si sa contina si niste drama, uite aici big grin:

Sword Art Online
Clannad
Clannad After Story
Shuffle!
BTOOOM!

happy Ai incredere, sunt foarte frumoase big grin Contin si ceva mister big grin Vizionare placuta! happy

| miss12 explică (pentru anonim_4396):

Imi dai si alte anime asemanatoare dar fara varsare de sange!
doua cuvinte!:TE PRICEPI!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Poi da, dar este foarte amuzant laughing Daca nu ai ceva sa zic asa "alergii" la sange, adica daca vezi sange ti se face rau, sau mai stiu eu ce, ci doar ti-e scarba, atunci iti propun totusi sa te uiti la el laughing. Poi spui ceva de dragoste dar nu prea exagerat thinking Poate ai putea incerca:

Kara No Kyoukai
Accel World
Munto TV

big grin Si daca nu te deranjeaza ca are ceva ceva perversivitate anime-ul, incearca:

Rosario + Vampire
Rosario + Vampire 2

big grin Vizionare placuta! big hug Si stiu ca ma pricep smug big grin

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Kaichou wa maid-sama
Itazura na kiss
Tonari no koibutsu-kun
Kyoshiro to towa no sora
Inu x boku SS
Toradora
Kimi ni todoke
Otome youkai Zakuro
Kaze no stigma
Romeo x Juliet
Lovely complex
Earl and fairy
Hiiro no kakera (2 sez)
Skip beat
Fruits basket
Sword art online
Special A

| miss12 explică:

Daca stiti anime romantice dar nu exagerate! din 2013 e bine