| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati si mie un serial cu zombie sau un film precum fast and furios (1, 2,3,4,5,6,7,8)

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| littledevil4ever a răspuns:

Seriale: The walking dead, IZombie, In the flesh, Fear of walking dead, Z nation, Talking dead, Dead set

Filme: Baby driver, Ghost rider, Born to race, Need for speed, Born to race: fast track, Turbo charged prelude to 2 fast 2 furious, Death race, The outlaws, Rush, Vehicle 19, Joy rider, Overdrive, Drive.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Precum porcaria aia de F&F stiu Fast Track: No Limits (2008)

| GoodMood a răspuns:

The Walking Dead, Born To Race, Death Race.