| milliondollarbaby00356 a întrebat:

Îmi poate povesti cineva serialul Money Heist (La casa del papel)? Nu prea am timp sa îl vizionez.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Toată acțiunea se petrece într-o bancă de unde ei vor să facă pe undeva pe la 1mil jumate - 2 milioane de dolari, nu mai știu sigur.

Se ceartă între ei, pe parcursul episoadelor vezi ce s-a întâmplat în " stagiul de pregătire ", ce le-a zis profesorul și etc.

Uită-te, nu are așa multe episoade, mai bine zis. nu sunt multe deloc.

| VeziSeriale a răspuns:

Am vazut ca apare la casa de papel sezonul 4 online subtitrat pe https://veziseriale.org/seriale/la-casa-de-papel-fabrica-de-bani-2017/ la ora 10 dimineata. Vizionare placuta si distractie placuta.