| BlaBlabla1234eifjekhdieh a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva mai multe seriale interesante pe care le-ați văzut, va rog?

Răspuns Câştigător
| Jouliete a răspuns:

Pai depinde ce genuri vrei spre exemplu
Teen drama sau fictiune am vazut: Riverdale, The vampire diaries, Teen wolf, The secret circle, No god nick( asta e mai pentru copii dar mi-a placut).
Cu supereroi: Flash, Arrow.
Cu roboti mi-a placut mult Westworld.
Politiste din care mai poti invata si cate ceva ar fi bune: Lie to me, The mentalist, Lucifer.
Aste sunt cam seriale favorite acu depinde ce gen iti place si tie.

| Jouliete a răspuns (pentru Jouliete):

Am uitat sa zic ca gen triller si crima Hanibbal e foarte bun.

3 răspunsuri:
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

The vampire diares,Lie to me, The Originals, Legalices, Teen Wolf, Lucifer și lista continuă.

| AnDrewV a răspuns:

Depinde de genul de seriale care iti plac:
Doctori:Night Shift, Chicago Med
Politisti:FBI MOST WANTED, FBI, LUCIFER, CHICAGO P.D.
POMPIERI:Chicago Fire
Am mentionat aceste genuri din cauza ca nu vad nici un raspuns cu aceste genuri de seriale.Eu le-am vizionat unele dintre ele, chiar sunt interesante.
Si recomand cu incredere Supernatural, se obbtine doar prin site-uri piratate in Romania, dar merita vazut