| Ionut123987 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un film bun cu gay pe Netflix?

5 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

laughing

| RKBlue a răspuns:

Nu stiu exact daca acestea sunt sau nu pe Netflix, dar le vei gasi clar pe net.
1)Love Simon
2)Call me by your name(desi poate fi putin "lalait" cum ar zice unii, merita)
3)120 de batai pe minut
4)Philadelphia(subiectul nu este centrat asupra vreunei romante de tip homosexual, dar personajul principal este gay si orientarea sa face parte din actiune)
5)Viata prin ochii lui
6)Maurice (1987)
7)Boys(2014)
8)Bridegroom(2013)-un documentar, care poate desi nu are o actiune foarte puternica, m-a emotionat.

| HandaSei a răspuns:

Nu sunt fan al genului și nici filme/seriale de pe Netflix nu prea urmăresc, dar am văzut în schimb un film anime destul de interesant în tema asta! Se numește " Doukyuusei ", nu-i pe Netflix totuși, în poți doar închiria sau cumpăra de pe Amazon, dar e doar 4$ de închiriat, zic eu că e ok! happy