| flavius1022 a întrebat:

Imi poate si mie cineva o lista cu niste filme cu adolescenti va rog.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Am vazut foarte multe, dar iti enumar cateva vazute recent(care mi-au placut si imi trec acum prin cap): to all the boys i loved before, all the bright places, tall girl, the perfect date, the last summer, the kissig booth, everything everything, five feet apart, Sierra Burgess is a loser, the package, airplane mode...sunt toate mai recente de 2016 si sunt pe Netflix, dar le gasesti pe toate si subtitrate pe chrome

| Eliza3 a răspuns:

Mai mult am seriale sau serii:
1. Sex education (serial)
2. Indiana Jones (serie de cinci filme)
3. Harry Potter (serie de 7 filme cred)
4. Lucifer (serial)
Sper sa te ajute?