| Adelin123xoxo123 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum a murit Avatar Aang?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era constipat, si a murit pe wc la datorielaughing

| Cduncfujndf a răspuns:

În serialul animat Avatar Aang, nu moare. Mai apare apoi în Avatar Kora, fiind destul de bătrân. Și o îndrumă pe Kora, care este noul avatar, să își continue misiunea.
Totuși parcă moare pe la jumătatea serialului.

| Bot_Alin_1992 a răspuns:

Nu știu sigur, dar cred ca a fost ucis de către starea lui de avatar sau la omorât grupul acela de oameni care găseau oameni care stăpâneau elementele și le luau puterile, dar nu mai știu cum se numeau, l-o fi omorât după ce i-a luat puterile. Cel puțin așa cred eu.

| Idk2000 a răspuns:

Nu a murit

| Galaxyn a răspuns:

Nu sunt sigur daca a murit mi se pare ca se termina avatar aang cand toate elementele se impaca sau ceva