| Miruna23679 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de ce ultimele episoade de la serialul American Horror Story nu mai sunt subtitrate? Episoadele 8, 9 si 10 nu sunt subtitrate... Am cautat pe toate site-urile si nu gasesc aceste episoade subtitrate... :'(
Imi spune cineva de ce, si daca aveti un link unde sunt subtitrate sa mi-l dati, va rogggg :'(

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LePotato):

oh go on inutil raspunsul!

| LePotato a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

N-a specificat despre ce sezon e vorba, deci n-aveam de unde sa stiu happy

| Miruna23679 explică (pentru LePotato):

Sezonul 5...

| LePotato a răspuns (pentru Miruna23679):

Imi cer scuze, n-am stiut...

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Am stat cateva zile cu episodul 8 descarcat si am asteptat subtitrarea, din pacate nimic, nu stiu cauza... Dar eu mi-am luat inima-n dinti si m-am uitat asa, surprinzator am si inteles, e interesant ce se intampla, eu zic sa incerci fara sau macar sa iei o subtitrare in engleza sau in alta limba daca o intelegi cat de cat