| Bowzally a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale bune si captivante la care sa ma uit in aceasta vacanta?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Vikings, Game of Thrones, American Gods, Into the Badlands, Westworld, Riverdale, Spartacus, Rome, Sons of Anarchy, Animal Kingdom, Kingdom (2014), Star Trek: Discovery, Battlestar Galactica, Stargate SG1, Stargate Atlantis, The Expanse, Altered Carbon, Roswell, Travelers, Legion, The Punisher, Sense8, A Series of Unfortunate Events, Penny Dreadful, The Chilling Adventures of Sabrina, Supernatural, Dead of Summer, The Lost Room, Stranger Things, Taboo, The Magicians, The 100, Chuck, Cobra Kai, Deadly Class, Marvel's Inhumans, Marvel's Runaways, Marvel’s Jessica Jones, The Defenders, Misfits, Cloak & Dagger, Supergirl, DC's Legends of Tomorrow, The Gifted, Arrow, The Flash, Titans, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Daredevil, Agents of S.H.I.E.L.D., Agent Carter, Luke Cage, Gotham, Blindspot, Stitchers, Black Lightning, Teen Wolf, Dominion, Iron Fist, Heroes, Krypton, Preacher, The End of the F***ing World, Constantine, Smallville, Believe, Lucifer, Doom Patrol, The Leftovers, Prison Break, Midnight, Texas, Mindhunter, The Umbrella Academy, Hemlock Grove, The Americans, The Vampire Diaries, The Originals, Legacies, Bosch, The Man in the High Castle, Ash vs Evil Dead, Burn Notice, Longmire, Killing Eve, The Haunting of Hill House, The Outpost, The Shannara Chronicles, Friday Night Lights, The Fosters, Greenhouse Academy

| Bowzally explică (pentru Raven):

Nu am cerut toate serialele cunoscute de voi, am cerut seriale bune si captivante, iar eu nu cred ca tu ai vazut toate serialele astea si le consideri a fi bune si captivante.

| Raven a răspuns (pentru Bowzally):

Ești liber să crezi ce vrei. Am avut 3 luni piciorul în ghips, o groază de timp la dispoziție pentru a urmări filme și seriale. Plus că unele dintre ele, cele mai noi, abia au un sezon sau două, le vezi într-o singură zi. Dar, dacă ții musai să-ți recomand doar un serial, încearcă Cobra Kai. Are 10 episoade, sezonul 2 urmează să apară.

| faramatania a răspuns:

Altered Carbon, Sense8, Black Mirror, Grand Hotel, The Alienist, You, 13RW, Élite, Dark, Stranger Things, The OA, Riverdale, Gypsy, Falling Water, Manifest, The Crossing, Baby (2018-),Cloak & Dagger, Impulse, Requiem, The Innocents,The Gifted,Kiss Me First, T@gged,Lightfields mini-serie, Bloom, A Discovery Of Witches, La trêve, Marcella, Seven Seconds, The Catch, The Sinner, The Missing, Hotel Beau Sejour, Mr. Mercedes, Karppi, Nox/2018, Banshee,Sons Of Anarchy, Mayans M.C., Animal Kingdom, La casa de papel, Into The Badlands, Hackerville, McMafia, The Fix, Tell Me A Story, The Shield, True Detective, The Killing, The Night Of, Harrow, The Act, 8 Tage, I Am The Night, Bloom, Siempre Bruja, Incorporated, Hard Sun, Mad Dogs, The Magicians, Damien, The Shannara Chronicles, 3%, The 100, Iron Fist, The Man In The High Castle,Maniac,Disjointed, McMafia,The Deuce, Ozark,Imposters,Peaky Blinders, Westworld, Twin Peaks, Sharp Objects, London Spy

| Animejust4fun a răspuns:

Incearca niste anime-uri gen: nanbaka, my hero academia, naruto