| Deliaelena97 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale faine de adolescenti? Am vazut the vampire diaries,the originals,pretty little liars,gossip girl, teen wolf si 90210.Stiti alte seriale faine?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Supernatural. Mai am 2 episoade si il termin, dar se zice ca s-ar putea sa il continue. Mi-a mai placut si Spartacus, Doctor Who si Reaper. Vizionare placuta! Sper sa-ti placa serialele.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Iti recomand:
-The Originals
-The Walking Dead
-True Blood
-The 100
Daca vrei niste filme horror...iti recomand:
- The Others
-The Haunting Of Helena
-Vasul Fantoma
-The Last Exorcism
etc...etchappy
Daca vrei filme.pur si simplu...adik SF:
-Sarutul Dulce Al Razbunarii
-Orasul Pierdut
-The Mummy
-Lara Crof-Tomb Raider
Cu placere. Ti-am dat mai mult decat ai cerut.laughing Dar, asa-s eu. Sper sa-ti placahappy

| Annishoara01 a răspuns:

Two broke girls, Smallville