| AmeliaD a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale politiste bune.Nu foarte vechi, dar terminate.Adc daca e inceput dupa 2010 e ok.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Killing,Power,Fargo,True Detective, The Blacklist, The Night Of, Murder In The First, Orphan Black

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

True detective, the mentalist, hannibal, dexter, mindhunter (nu-i terminat da-i interesant și merită menționat )

| Plato a răspuns:

BlueBloods

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.imdb.com/title/tt5164196/

Sunt super tari serialele. Sunt doi polițiști, iar ca idee zici ca este copiat după bad boys. Adică acțiune și comedie laughing.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

How to get away with murder, nu e chiar politist acesta dar e despre inchisoare, se numeste Orange is the new black