| AnastasiaMarin123456 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste seriale de adolescenti misto?
Am vazut deja gossip girl, pretty little liars, teen wolf, the flash.

Răspuns Câştigător
| Anonimaams a răspuns:

Daca ai vazut Flash, isi sugerez sa te uiti si la Arrow si Legends of Tomorrow, aceste 3 seriale se leaga intre ele, Flash si Lof, pornesc amandoua din Arrow. Apoi daca ti-a placut PLL, cred ca ti-ar place si 13 reasons why.
Eu acum iti voi spune seriale la care ma uit eu, cu o mica descriere, daca cumva iti place ceva.

The Vampire Diaries - genuri : dragoste, mister, supranatural
The Originals - serialul asta este tot asa un spin-off al serialul TVD, aici fiind vorba despre familia originala de vampiri.
Famous in Love - serialul asta este creeat tot de I. Marlene King ca si PLL.
RIVERDALE este un serial despre un oras, iar moartea lui Jason produce mult mister in acest orasel.
Lucifer - este un serial criminalist cu actiune si mult umor
SUPERNATURAL - este unul dintre serialele mele preferate, este vorba despre doi baieti, Sam si Dean, a caror mama moare, si ei doi cutreiera lumea impreuna, incercand sa vaneze demonul care le-a omarat mama.
American Horror Story, este un serial despre povesti de groaza, sincer nu prea e horror, sezoanele 1, 3, 2 in oridea asta sunt cele mai faine, sezoane nu se leaga intre ele, deci daca te vei uita, iti recoman sa lasi la urma sezonul 1, fiind cel mai fainwinking
The 100 - este vorba este o explozie ce avut loc in urma cu 96 sau 97 de ani in urma pe Pamant, astfel cativa supravietuitori locuiesc acum in spatiu, din cauza scatedii oxigenului, sunt trimisi 100 de copii deligventi pe pamant, trimisi la moarte, acesti ajungand acolo, vor da peste multe peripetii.

Stiu ca nu ma prea pricep la explicat, dar daca totusi iti place ceva, poti cauta mai multe despre ele si pe Google. eu vreau sa incep si serialele asta
Dexter
Hannibal
The Walking Dead
Damien
Inca nu stiu ce sa spun despre ele, fiindca nu le-am vazut, dar par misto.
Sper ca te-am ajutat cumva

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Magicians, Damien, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Riverdale, 13 Reasons Why,StartUp,Imposters,Clique, Hemlock Grove, The Gates, TSC, Nowhere Boys, Harper's Island

| GeneralR15 a răspuns:

Iti zic unul, dar absolut genia. Legend Of The Sikeer(legenda Cautatorului). Este vorba despre un baiat care afla din senin ca are menirea de a salva lumea invingand raul.Impreuna cu bunicul lui, unul dintre cei mai mari vrajitori ai tuturor timpurilor si o fata pe nume Keylen, porneste in indeplinirea acestui tel. Un serial destul de scurt, dar care are o groaza de intorsaturi neasteptate, pline de mister.

| TeIauLaMisto a răspuns:

♥️ Buna!
Si eu sunt o iubitoare a serialelor, le vizionez zi si noapte. big grin
Am vazut multe, dar iti pot recomanda cu CEEEEL mai mare drag (serialul meu preferat) Lucifer. Uita-te la primul episod si te vei convinge garantat (episoadele dureaza undeva in jur de 40 de minute). Sper ca te-am ajutat! Multi pupici! ♥️