| CoolSaku a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un anime comedy/romance despre elevi de liceu? Dar sa nu fie Special A sau Kaichou wa Maid-sama!
Multumesc anticipat si promit fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| ScOrPiY a răspuns:

Kaleido star,Lovely complex,B Gata H Kei,Angel Beats!,Bokura Ga Ita,Clannad,Clannad After Story,DN Angel,Fortune Arterial, Fruits Basket, Ichigo 100%,Kimi ni Todoke, Kimikiss Pure Rouge, Princess Tutu cam atat stiu

2 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Http://www.animeflavor.com/index.php?cu=taxonomy/term/13 toate anime-urile de pe pagina asta sunt genul School life
http://www.animeflavor.com/index.php?cu=taxonomy/term/176
astea sunt genul High school poti ma cauti si pe site-ul asta http://www.animehere.com/anime-list.html
eu am scris la gen school sau school life si alea le-am primit
Sper ca te-am ajutat

| tenshi261 a răspuns:

Honey & clover, the melancholy of haruhi suzumia, tokyo mew mew, true tears, ITAZURA NA KISS, ginban kaleidoscope, vampire knight
funda pls ^_^