| DangerF a întrebat:

Imi puteti recomanda un film gen "The cabin in the woods"? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Final Girls (2015) oarecum, mai poți încerca într-o idee asemănătoare:Climax (2018),The Axiom (2018),The Darkest Hour (2011),El bar (2017),The Recall (2017),The Ritual (2017),Demon Legacy (See How They Run 2014), Phoenix Forgotten (2017),Dead Snow (2009)

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai gasesti un film ca ala, serios. Daca te referi la genul de monstrii din diferite specii adunate plus un joc interesant unde se adauga si horrorul, nu o sa gasesti.
Pot sa zic si alte filme horror sau cu monstrii sau cu poveste asemanatoare, dar sa fie tot ca acel film, nu prea.
Asa ca daca vrei un anumit tip, poti sa spui happy mai ales la genul de poveste.