| danbubu a întrebat:

Imi puteti spune careva cum se numeste un film putin mai vechi, tot ce stiu despre el sunt urmatoarelebig grinoua surori, una mai mica si una mai mare, sunt indragostite de acelasi baiat, iar intre cele doua apar conflicte iar in final acel baiat moare intr-un accident cu tractorul.Este tot ce stiu despre el.

4 răspunsuri:
| pufosheniedebraila a răspuns:

Cred ca vorbesti despre "inima nu respecta reguli". e un serial de la kanal d luni si marti de la 8. este vorba de eda si melda (2 surori care sunt indragostite de acelasi baiat) filmul nu este vechi, insa nu stiu daca acel baiat moare calcat de tractor happy funda?

| AndreeaMaria30 a răspuns:

Ai găsit acest film? Si eu il caut de mulți ani dar nu am dat de el...

| AndreeaMaria30 a răspuns:

Il caut de mult și eu