| vazelin a întrebat:

Imi puteti spune ceva comedii bune? vreau sa vad cu prietenii o comedie buna dar nu prea mai am idei sad

Răspuns Câştigător
| Dexter_8386 a răspuns:

Iti recomand Scary Movie 1. Eu m-am uitat cu prieteni si nu mai puteam sa ne oprim din ras. Are niste faze misto rau si chiar merita vazut, dar asigurate ca ei nu lau vazut. Altceva nu mai am ce sa iti spun. Bafta si sper sa iti placa.winking

5 răspunsuri:
| sorinyoman a răspuns:

O lume nebună, nebună, nebună; sergentul Bilko ( Steve Martin ); nothing to lose ( Martin Lawrence); Câ t de rău poate fi ceea ce se întâmplă ( Martin Lawrence și Danny de Vitto); The Super ( Danny de Vitto).

| AriaPink a răspuns:

Singur acasa 1, 2 si 3.Am ras de am murit.

| CiuxyM a răspuns:

Hot tub time machine, The hangover

| mariuka a răspuns:

Rat Race, The mask,... poti vedea mai multe pe cinemagia.ro