| AlexMAV a întrebat:

Imi puteti spune cum se numea filmul?
Mi-am adus aminte de un film cu caini dar nu mai stiu cum se numeste.
Din cate mi-am adus aminte era un om care participa la o cursa de aia cu caine legati la sanie. Mai tin minte ca un caine de al omului care facea curse l-a aparat pe om de alt caine mai mare trimis de alt cineva cumva sa ii saboteze sa nu castige. Cam atata imi aduc aminte sad
Din nou: Daca stiti filmul mi-l puteti spune?
Cel ce da primul filmul corect are FUNDA!

3 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa vizonezi si filmul ''Hachiko, povestea unui caine'', este foarte frumos!

| AlexMAV explică (pentru ZaraZaraPerlin):

M-am uitat si la asta
Eu am spus alt ceva o.O

| Maryusell a răspuns:

Si eu imi aduc aminte de filmu' asta.A fost fain, dar...din pacate am uitat si eu cum se numea. sad