| Alex6854 a întrebat:

Imi puteti spune niste anime necenzurate?

7 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Hentai...

| Aslam a răspuns:

La ce te referi? La Anime-uri care cenzureaza scenele foarte sangeroase, sau anime-uri pornografice? Adica hentai.

| Alex6854 explică (pentru Aslam):

Scene "sangeroase"

| Aslam a răspuns:

Daca cauti hentai, doar scrie pe google : Uncensored hentai, sunt sigur ca exista o gramada de site-uri din alea ciudate. Ai grija sa nu-ti iei virusi, totusi. Eu unul nu am incredere in site-urile pentru adulti.

| Lykan a răspuns:

To love ru ( de la sez 2 incolo ), DxD, Aki sora, Shinmai maou no Testament, Dakara Boku wa H ga decinai, Highschol of the dead...

| Silvanos a răspuns:

Incearca 'freezing' sau 'kissxsis'

| Alex6854 explică (pentru Silvanos):

Kiss x sis l.am vazut, imi poti da link de.la frezing ca nu il gaseac necenzurat, sa fie rosub