| Denisa730 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme pentru adolesceti gen in care actiunea este petrecuta cu elevi de la liceu sau la facultate? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sp3edy a răspuns:

Sex Education serial 2019, ai putea da mai multe detalii, seriale cu adolscenti, dar ce fel de seriale cu adolscenti, filme si seriale normale gen american pie sau seriale cu adolscenti in care exista si supranaturalul, etc. Sunt prea multe genuri asa ca detaliza te rog. Doar din ce ai spus tu pot da cateva exemple gen: Sex Education serial 2019, American pie toate filmele in ordine, film- Sierra Burgess is a Loser, film- Girl next door, film- Not another teen movie, film Fired Up! in romana il gasesti ca 2 baieti si multe fete. Mai sunt multe altele dar atata timp cat nu stiu ce doresti ma abtin sa mai zic si altele, poate multe nici nu ai voie sa le vezi daca esti prea mica, poate tu vrei filme seriale gen Luna sau Violeta pentru copii, nu stiu ce sa zic. Specifica genul data care vine big grin, filme cu adolescenti gen comedii romantice, comedii cu tenta sexuala, comedii negre, drame, etc.

| Denisa730 explică (pentru Sp3edy):

Am 14 ani deci nu sunt asa mica? Gen ma refeream la comedii romantice, drame in genul asta Mersi pentru idei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not another teen movie. comedie cu adolescenti la liceu.
trailer aici: https://www.youtube.com/watch?v=GXD22oySnok

| nao13 a răspuns:

Liceenii?
High school musical
How high
17 agaîn
I am number for
American pie
Mac & Devin go to high school