| Kikoo a întrebat:

Imi puteti spune niste seriale politiste, cu crime, rezolvari si tot tacamul? Multumesc.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

True Detective, The mentalist, Criminal minds, Lie to me, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Newsroom, Prison Break, Suits...

| Pricked a răspuns:

Hannibal, Sherlock, True Detective.

| faramatania a răspuns:

The Killing (sez.4 și ultimul 1 Aug. 2014, un serial f.bun și care deci se va finaliza anul acesta), Fargo (2014, după filmul cu același nume din 1996, un sez.serialul este terminat), Murder In The First (2014, serial nou, abia la început), True Detective (2014, din 2015 sez.2 cu alți detectivi decât Matthew McConaughey și Woody Harrelson, posibil Brad Pitt în rolul unuia dintre ei), Power (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sange rece.
Iubesc serialul asta :3

| Fabb a răspuns:

Eu iti recomand Lie to me, este despre un psiholog care studiaza expresiile faciale si isi da seama cand oamenii mint, sunt stresati...toate emotiile! Eu inca il mai urmaresc! Ti-l recomand, deoarece si tu poti invata sa citesti oamenii din el, pe mine m-a ajutat! Baftaaaaaaaaaaa! FUNDA?

| ady1o a răspuns:

24,CSI

| DimaTrofimFan a răspuns:

NCIS: Los Angeles
The Mentalist
Castle
Dexter
Rizzoli & Isles
The Adventures of Sherlock Holmes
Charlie's Angels
Columbo
NCIS
CSI Miami
CSI New York
Lie to me
COPS
Criminal Minds
CSI: Crime Scene Investigation
The FBI
Hawaii Five-O
JAG
Law & Order
NYPD
Unforgettable