| MagdaKathy a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste titluri de carti cu Vampiri Varcolaci ect? Cu Fiinte Supranaturale?

Răspuns Câştigător
| Aliiiinaaaaa a răspuns:

Twillight, Jurnalele vampirilor, Vampirii din Morganville :*

10 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

Fablehaven

| Addaa1998 a răspuns:

Twlight este singura pentru mine! Deci merita vazut filmul si citite cartile!

| MagdaKathy explică (pentru Addaa1998):

Am vazut filmul..si am citi si cartea Dar oricum mersii.:*

| feraryyy78 a răspuns:

Alchimistul, Michael Scott, e o carte care se gaseste foarte greu, dar merita citita.

| MagdaKathy explică (pentru feraryyy78):

Cu ce este mai exact. adica cu ce "fiinte supranaturale"?

| feraryyy78 a răspuns (pentru MagdaKathy):

Un fel de zeitati, oameni cu puteri supranaturale, si niste bestii, e faina si ii in 2 volume.

| Dilavia a răspuns:

Stiu eu stiu eu stiu euuu! e cartea mea preferata are vreo 8 volume dar e misto rau de tot deci e geniala deci e geniala! se numeste casa nopti! de p.c. cast si kristin cast! primul volum este semnul! apoi 2 este tradarea! si restul nu mai stiu ia aici un link cu cele 8 carti!:
http://www.litera.ro/casanoptii/
decie tare! crede-ma! sper ca te-am ajutat! pa!

| Samara00 a răspuns:

Teen wolf

| MagdaKathy explică:

A. si am uitat Dau Funda.

| DoarUca a răspuns:

Twillight, Jurnalele Vampirilor dar preferata mea este "Vampiri Sudului ".